Apie mane – mano istorija

Labas!

Esu Indrė ir noriu tave pakviesti į savo – Mažiau Laiptų – erdvę, kurioje dalinuosi gyvenimo su negalia kasdieniais džiaugsmais, iššūkiais ir įkvėpimu. Džiaugiuosi, kad užsukai! Šis puslapis – tarsi mano sielos namai. Čia nerasi dabar populiaraus „nublizginto ir tobulo“ socialinių tinklų kasdienybės transliavimo. Čia bus visko po truputį: netobulos nuotraukos, bet tikri išgyvenimai, nedidelė pažanga, bet nuoširdžios pastangos džiaugtis kasdienėmis smulkmenomis, tokiomis kaip galimybė pačiai mankštintis, užsiimti rankdarbiais, kepti pyragus, apsiauti batus, išvažiuoti į lauką ir nuriedėti kilometrą neįgaliojo vežimėliu.

Mano siekiamybė – papasakoti savo gyvenimo su cerebriniu paralyžiumi istoriją, įkvėpti optimizmo aplinkiniams, papasakoti gyvenimo su negalia sėkmes ir nesėkmes. Suburti bendraminčių ratą bendroms kelionėms, išvykoms, teatrų lankymui, koncertams.

Noriu ištrinti barjerus tarp „sveikųjų“ ir „neįgaliųjų“ – parodyti, kiek daug gali pakeisti neįgaliojo gyvenime jam pritaikyta aplinka – ne tik jo namų, bet ir bendros infrastruktūros. Noriu parodyti, kad žmonėms su negalia aktualūs ir įdomūs tokie pat dalykai kaip ir visiems: susitikimai su draugais, renginiai, kelionės. Kad judantys vėžimėliu turi tokių pačių interesų, pomėgių, norų, kaip ir visi kiti, tik mums tam tikrose situacijose kartais reikia trupučio pagalbos iš šono.

2020 m. pasauliui truputį sustojus, draugų ir šeimos paskatinta įkūriau fondą „Mažiau laiptų“. Tai padariau iš būtinybės – nes buvo du keliai: pasiduoti (na, tai ne mano būdui) arba viešinti savo istoriją. Po ilgų mąstymų, svarstymų ir galvojimų, pagaliau išdrįsau žengti žingsnį pirmyn, savo svajonės link. Neslėpsiu, šis žingsnis į priekį ne pats tvirčiausias ir stabiliausias, panašus į mažo žmogeliuko, o svajonė – surinkti lėšas, judėjimui neįgaliojo vežimėliu pritaikytam nuosavam būstui. Įkūrus fondą teko leistis į kol kas labiausiai intriguojantį, bet kartu ir labiausiai bauginantį gyvenimo nuotykį, sutikti ir pažinti daug žmonių, ne kartą įsitikinti, kad kiekvienoje negalioje slypi galia. Visgi, už tai, kas esu šiandien, dėkoju visoms savo patirtims. Jų dėka esu, kas esu šiandien, jos visos po mažą dalelę kasdien formuoja mane kaip asmenybę.

Džiaugsiuosi, jei į mano atradimų nuotykį leisiesi su manimi kartu!
Galbūt žinai, kam mano istorija būtų įdomi? Pasidalink šiuo įrašu, because sharing is caring!

Mažiau laiptų – daugiau galimybių!❤️

Daugiau optimizmo ir nuoširdžios šypsenos linkėdama,
Indrė

Palikti komentarą